Meeskond

Meie Europcar meeskond koosneb suure hingega inimestest, kes töötavad iga päev selle nimel, et klient oleks rahul.

24H Hädaabi

+372 520 8484

Täisteenusliising

Ärikliendi müügijuht

Kristjan Ahven
Kristjan.Ahven@europcar.ee
+372 50 29 624
+372 655 7156

Ärikliendi müügijuht

Carl Hiie
Carl.Hiie@europcar.ee
+372 52 99 866
+372 655 7156

Ärikliendi müügispetsialist

Liisa Marie Karolin
LiisaMarie.Karolin@europcar.ee                         +372 655 7156

Müügiosakonna assistent

Kristel Veetõusme
Kristel.Veetousme@europcar.ee                         +372 655 7156

Haldusosakond

Tehnilise osakonna juht

Oliver Randalu
Oliver.Randalu@europcar.ee
+372 52 12 431

Tehniline spetsialist

Sven Koemets
Sven.Koemets@europcar.ee
+372 50 25 055
+372 61 16 202

Autopargi haldur

Tanel Üprus
Tanel.Uprus@europcar.ee
+372 56 85 0854
+372 61 16 202

Raamatupidamine

Üldkontakt
accounting@europcar.ee
Arvete saatmise aadress
arved@europcar.ee

24H Hädaabi

+372 520 8484

Tutvuge meie teenustega

Rentides meilt auto pakume sulle laialdase valiku teenuseid, mis muudavad sinu reisi mugavamaks ja ohutumaks.

Tutvuge meie teenustega

Rentides meilt auto pakume sulle laialdase valiku teenuseid, mis muudavad sinu reisi mugavamaks ja ohutumaks.